Konfidentsiaalsus

Japan Lifestyle OÜ lähtub isikuandmete töötlemisel alati teie huvidest, õigustest ja vabadustest.
Küsimusi meie veebilehel teostatava isikuandmete töötlemise kohta saab esitada e-posti aadressil info@jaapaitoit.ee.

Privaatsuspoliitika kehtib kõikide füüsilisest isikust klientide suhtes, kes külastavad meie veebilehte.  
Isikuandmete vastutav töötleja on Japan Lifestyle OÜ.

Töötleme isikuandmeid seadusjärgse kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine).
Edastame isikuandmeid teenuse pakkumiseks vajalikele makseteenuse ja transpordipartneritele.
Teie e-posti aadressi kasutatakse teile tellimuse info edastamiseks ja teie nõusolekul ka otseturunduseks. 
Teil on õigus võtta otseturunduse eesmärgil isikuandmete töötlemise nõusolek tagasi järgides otsepostituses olevaid juhiseid või kirjutades aadressil info@jaapanitoit.ee.

Meie veebilehel kasutakse küpsiseid.
Küpsis on pisike tekstifail, mille veebilehitseja salvestab automaatselt kasutaja seadmesse. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas kasutaja veebilehel liigub, eesmärgiga pakkuda paremat kasutajakogemust. Veebilehtedel on kasutusel järgmised küpsised: 
 - seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada veebilehe kasutamist; 
- püsiküpsised, mille eesmärk on pidada meeles kliendi valikuid veebilehel; 
- kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine.
Kasutaja võib oma seadmetesse salvestatud küpsised kustutada ja/või blokeerida, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid.
Sellisel juhul ei pruugi veebileht plaanipäraselt töötada ja/või osad funktsioonuid ei pruugi olla kasutajatele kättesaadavad.
Lisaks analüüsiküpsiste kasutamisele kasutavad veebilehed piksleid (pixel tags), mille abil jälgitakse veebilehe kasutust. Seda tehes ei töödelda isiku tuvastamist võimaldavaid andmeid.
Kasutame e-poes ka kolmandate osapoolte küpsiseid eesmärgiga pakkuda paremat kasutajakogemust ning koguda statistikat. 
- Facebooki küpsiste tingimused: https://www.facebook.com/policies/cookies/
- Google’i küpsiste tingimused: https://www.google.com/policies/technologies/cookies/

Meie veebilehe külastamisel võime koguda kasutaja isikustamata andmeid nagu veebilehe külastamise kuupäev ja kellaeg, veebilehelt alla laetud info, teave brauseri nime ja operatsioonisüsteemi kohta, interneti-teenuse pakkuja ning muu sarnane. Töötleme nimetatud andmeid anonüümselt ning andmeid kasutatakse veebilehe funktsionaalsuse parandamise eesmärgil.

Teil on alati õigus nõuda teie isikuandmete parandamist, ülekandmist või kustutamist. Selleks kirjutage taotlus aadressil info@jaapanitoit.ee.

Meil on õigus jätta Teie taotlus rahuldamata, kui teie isikusamasust ei ole võimalik tuvastada või isikuandmete edastamine ei ole turvaline. Meil on õigus keelduda isikuandmete kustutamise taotluse rahuldamisest juhul, kui isikuandmete töötlemise kohustus tuleneb kehtivast lepingust, seadusest või on vajalik õigusnõuete koostamiseks, esitamiseks või kaitsmiseks seoses isikute ja vara kaitsega.

Soovime kiiresti ja selgelt lahendada kõik küsimused ja arusaamatused. Probleemide ilmnemisel palume võtta meiega ühendust telefonil +372 5556 7727 või kirjutades info@jaapanitoit.ee. Vastame kolme tööpäeva jooksul.