Üld- ja ostutingimused

Veebipoe jaapanitoit.ee omanik on Japan Lifestyle OÜ (registrikood: 16618914). Aadress Päikese puiestee  78, Tallinn, 10913. Meiega saab ühendust võtta aadressil info@jaapanitoit.ee või telefonil 5556 7727.

Kuidas osta

Meie e-poest ostude tellimiseks valige sobivad tooted välja, lisage need klikkides nupule “lisa ostukorvi”.

Ostukorvi vaatamiseks klikkige paremal üleval ostukorvi-kujulisele märgile. Sealt näete välja valitud tooteid.
Tellimuse vormistamiseks vaadake kaubad üle. Koguse muutmiseks kasutage + või - märki või klikkige numbrile ja valige rippmenüüst uus kogus. Tootest loobumiseks klikkige x märgile.

Kui tootenimekiri on paigas, klikkige “soorita ost”.

Lisage oma kontaktandmed ja märkige "linnuke" kasti "Nõustun üld- ja tagasimaksmise tingimustega".

Kui teile on antud sooduskood, sisestage see “sooduskoodi” lahtrisse, klikkige “rakenda” nupule ning veenduge, et tooted, millele sooduskood peab kehtima, on tähistatud soodushinnaga.

Tarnevõimalused

Meie kaupu on võimalik tellida Omniva või Smartposti pakiautomaatidesse.

Klikkige nupule "Edasi tarneviisi valima". 

Klikkige kas Omniva või Smpartposti peale ja valige rippmenüüst, millisesse pakiautomaati soovite paki saada. Kui tahate midagi täpsustada, lisage sõnum "märkuste" kasti.
Klikkige nupule "Edasi maksma".

Maksevõimalused

Tasuda saab järgmiste pankade pangalingiga: Swedbank, LHV, SEB, Luminor, Citadele ja COOP pank.
Valige makseviis klikkides sobivale pangalingile ja seejärel klikkige “soorita tellimus”.

NB! Ärge unustage pärast makse sooritamist vajutamast “Tagasi kaupmehe juurde”, millega kinnitatakse tellimus.
Tellitud toodete kohta saate pärast ülekande tegemist kinnituse oma e-mailile.

Kohale toimetamine

Kui esitate tellimuse varem kui kell 15, paneme paki teele samal päeval. Pärast kella 15 esitatud tellimused täidame järgmisel päeval. Kui tellimuse täitmine mingil põhjusel viibib, võtame teiega ühendust.

Tellimuse muutmine või tühistamine

Tellimuse muutmiseks või tühistamiseks kirjutage meile võimalikult kiiresti aadressil info@jaapanitoit.ee või helistage numbril 5556 7727.

Tagastamine

Pärast kauba kättesaamist on teil seadusest lähtuvalt 14 päeva aega kaubaga tutvumiseks.
Soovi korral on teil võimalus kaup tagastada selle perioodi jooksul, saates aadressile info@jaapanitoit.ee teate koos arvenumbri ja oma arvelduskonto numbriga ning tagastades kauba oma kulul aadressile Japan Lifestyle OÜ, Päikese puiestee 78, Tallinn, 10913.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu. Kui kauba partii on selleks ajaks läbi müüdud, siis tagastame raha. Kauba vahetamisel tekkivad saatekulud kannab Japan Lifestyle OÜ.

Tagastamisele ei kuulu avatud pakendiga, kasutatud või rikutud (sh rikutud pakend) kaup, va kui pakend on saanud kahjustada transpordi käigus ning kauba kättesaamisel kullerteenuse vahendusel või postiasutuses on tehtud vastav märge saatelehele või pakiautomaati saabunud kauba vastuvõtmisel on viivitamatult teatatud Japan Lifestyle OÜ’le vigastatud pakendiga kauba kättesaamisest.

Raha tagastatud kauba eest maksame hiljemalt 14 päeva jooksul alates taganemisteate jõudmisest meieni tingimusel, et sama tähtaja jooksul on kaup meile tagastatud.

Probleemide ilmnemisel palume meid teavitada aadressil info@jaapanitoit.ee.